Haber

Kayseri’ye gelen gurbetçilere sürpriz karşılama

Almanya’nın Frankfurt kentinden Kayseri’ye gelen gurbetçi vatandaşları Kayseri Erkilet Havalimanı’nda Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Piri Odakır, TESKOMB Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Alan, güllerle karşıladı. ve KESOB İdare ve Kontrol Kurulu üyeleri. . KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, “Gurbetçi vatandaşlarımıza küçük bir sürpriz hazırladık. Büyüklerimizin hatıralarını sorduk, küçüklerimizle tokalaşıp hediyeler takdim ettik, yüzlerini güldürdük.”

KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, TESKOMB Başkan Yardımcısı Mustafa Alan, KESOB Yönetim Kurulu ve Denetçiler Kayseri Erkilet Havalimanı’nda gurbetçi vatandaşlarımızı gül ve hediyelerle karşıladılar. Almanya’nın Frankfurt kentinden Kayseri’ye iniş yapan 194 kişilik konvoy, uçaktan iner inmez KESOB’un hazırladığı ‘Cennetimiz Türkiye’ye Hoş Geldiniz’ pankartı ile karşılaştı. Bazı vatandaşlar şaşkınlık karşısında şaşkınlığını ve sevincini gizleyemezken, bazıları hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gurbetçi vatandaşa sürpriz oldu

Gurbetçi vatandaşlar sevinçlerini paylaşarak, “Böyle bir şeyle karşılaşmayı hiç beklemiyorduk. Çok teşekkür ederiz. Çok düşünceli davrandınız, teşekkürler, mutlu olduk.” KESOB Lideri Piri Odakır ve beraberindeki heyet, uçaktan inen tüm vatandaşlara gül ve ikramda bulundu. Karşılama töreninin ardından Önder Odakır ve beraberindeki heyet, uçakta görevde bulunan çalışana gül ve hediye takdim etti.

“Mutluluğu birlikte paylaştık”

Törenin ardından KESOB Lideri Odakır, Kayseri Erkilet Havalimanı Müdürü Fatih Türkoğlu’nu makamında ziyaret ederek, faaliyete katkılarından dolayı teşekkür etti. Önder Odakır, “Gurbetçi vatandaşlarımızı havaalanında karşıladık. Artık kurumumuz için bir klasik haline geldi. Bu yıl 194 kişilik bir kafileyi ağırladık. Onlara geldiniz dedik, durumu sorduk. ve gül takdim ettik.Tabii ki vatandaşlarımız vatanından uzakta yaşıyor vatan hasretiyle hasretlerini gidermeye geldiklerinde biz de onları memnun etmek istedik.Aldığımız olumlu yansımalar amacımıza ulaştığımızı gösterdi. ve vatandaşlarımız da bu memnuniyeti paylaştı.Ayrıca havalimanımızın değerli işletmecisi Fatih Türkoğlu’na da teşekkür ediyorum.” – KAYSERİ

pazaryolu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu