Yaşam

“Bir Sorunum Var” Dizisindeki ‘Kayıtsız Psikolojik Danışman’ Sahnesi Twitter’da Tartışma Yarattı!

Kanal D’nin yeni dizisi Bir Derdim Var, bir sahnesiyle sosyal medyada gündem oldu. Gençlerin ruhsal sorunlarına değinen dizide bir lise danışmanının sorunlu bir öğrenciye kayıtsız kalması tepki çekerken, danışman söz konusu sahne nedeniyle mesleğinin karalandığını iddia etti. Aldığı yanıtlar oldukça konuşulabilir nitelikteydi.

Kaynak:https://twitter.com/benkisacapd93/sta…

Kanal D’de yayın hayatına başlayan Bir Derdim Var, ilk bölümüyle büyük beğeni topladı.

Başrollerini Mert Fırat ve Tekçe Akalay’ın paylaştığı dizi ergenlerin psikolojik sorunlarına değinirken, dizideki bir sahne sosyal medyada gündem oldu.

Kilolu bir kız olan Senem’in kilo verdikten sonra yaşadığı psikolojik bozulmayı ve çektiği çıplak fotoğrafların okula yayılmasını konu alan dizide, Nilüfer’in Senem’in okulundaki manevi danışmanla buluşması olay haline geldi.

Senem hakkında bilgi almak isteyen Nilüfer, Senem’i bile tanımayan bir manevi danışmanla karşılaşınca ne yazık ki okullarda sıklıkla yaşanan ilgisizliği ortaya çıkarırken, söz konusu sahneye bir manevi danışman tepki gösterdi.

Aynı zamanda okulun manevi danışmanı olan bu kullanıcı, söz konusu tablonun mesleğine leke getirdiğinden yakınırken, aldığı cevaplar ne yazık ki bazı acı gerçekleri ortaya çıkardı.

İşte o yorumlardan bazıları:

?

?

?

?

?

?

?

?

Bu sahne hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

haber-viransehir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu