Haber

Ömer Erdoğan Alanyaspor’dan istifa etti

Corendon Alanyaspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, 2-1 mağlup oldukları Sivasspor maçının ardından istifa ettiğini açıklayarak, “Bu kan değişiminin hem kulübe hem de bana iyi geleceğini düşünüyorum. Üzgünüm.”

Trendyol Süper Lig’in 10. haftasında Alanyaspor, sahasında Sivasspor’a 2-1 yenildi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Alanyaspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, konuşmasına Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak başladı. Sezon başından bu yana bu tür maçları kaybettiklerini belirten Erdoğan, “Bir gerçek var, sezon başından beri şanssızlık mı, öngörüsüzlük mü, şanssızlık mı? Böyle maçları çok kaybettik. Bugün çok değer verdiğimiz bir maçtı, iyi hazırlandık, ilk maç olarak gördük. Güzel “Oynadığımızın karşılığını alamadık. Normalde bu maçtan 3 veya 4-0 rahatlıkla 3 puan alacağımızı düşünüyorduk ama daha önce yaşadığımız sıkıntılar gibi maalesef uzatmalarda da iki gol yiyerek puan alamadan ayrıldık” diye konuştu.

“Bu kan değişiminin hem kulübüm hem de benim için iyi olacağını düşünüyorum.”

İstifa kararı aldığını da açıklayan Ömer Erdoğan, şunları söyledi:

“Bir karar verdim. Olağan şeyler yolunda gitmediğinde bu tür durumların değişmesinin kulüp ve benim açımdan daha iyi olacağını düşünüyorum. O nedenle bugün itibarıyla görevimden istifa ediyorum. Liderim, Buraya gelmemizde emeği geçen yönetim kurulumuza, burada çalıştığım dönemdeki oyuncu arkadaşlarıma, takım yardımcılarıma, tüm hocalarıma ve kulüp çalışanlarına teşekkür ediyorum, bundan sonraki dönemde Alanyaspor’a başarılar diliyorum. Umarım bu talihsizliği aşıp oyunun karşılığını alırlar ve hak ettikleri yerlere gelirler.Üzgünüm böyle olmasını istemezdim.Çünkü buraya gelirken çok büyük hedeflerim vardı.Aslında biz Hedeflerimize ulaşmak için çok fırsat bulduk ama bazen değişti.Yani teknik direktör olmak da maç şansı gerektiriyor.Maalesef bu sene maç şansım olmadı.Kritik dönemlerde hep istenmeyen olaylar yaşadık, İstediğimiz sonuçları alamadık, şu an bulunduğumuz yere geldik. “Geldik. Bu kan değişiminin hem kulübe hem de bana yarayacağını düşünüyorum.” – ANTALYA

cayirovaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu