Yaşam

Nihal Yalçın’dan Sertab Erener’e destek

Sertab Erener, 30 yıl sonra yeniden yorumladığı ‘Mecbursun’un yeniden yorumlayıp şarkıyı paylaştı. Erener’in videodaki son görüntüsü gündem oldu. Yüzüne estetik yaptırdığı ileri sürülen 59 yaşındaki şarkıcıya çok sayıda eleştiri geldi. Sertab Erener’e yapılan olumsuz eleştirilerin ardından oyuncu Nihal Yalçın da yıllardır fiziksel görüntüsü nedeniyle yapılan yorumlara tepki gösterdi.

‘HERKES KENDİ BURNUNA BAKSIN’

“Herkes kendi burnuna baksın. Yıllarca burnumu yaptırmam konusunda yüzlerce mesaj okudum” diyen Nihal Yalçın, yıllardır yaşadığı baskıyı sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı. 43 yaşındaki Nihal Yalçın, yıllarca baskı gördüğünü dile getirerek yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“‘Beyninde tümör olabilir’ bile dediler… Herkes kendi burnuna baksın. Yıllarca burnumu yaptırmam konusunda yüzlerce mesaj okudum, her yaptığım işte ne kadar çirkin olduğumu söyleyenler oldu, ne şehlalığım kaldı ne beynimde tümör olduğuna dair uyarıda bulunanlar bitti. TV’de gördüğünüz için herkese istediğiniz her şeyi söyleme hakkınız yok bence. Burnumu yaptırsam bu sefer de ‘Ah vah’ edip doğal olmadığımı söyleyenler çıkacaktı. Gerek yok. Herkes kendi burnuna baksın, kendi güzelliğiyle barışsın. ‘Bana sen böyle çok güzelsin’ falan yazmanız da o kadar umurumda değil ki. Ben çok güzelim, ben bazen çok çirkinim, bazen şahaneyim bazen kapkaranlık. Ben kendimden acayip razıyım. Gerisi de zerre umurumda değil.”

(HABER MERKEZİ)

cobanlarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu