Ekonomi

Netflix oyunları akıllı TV’lere ve PC’lere geliyor

HANDE BERKTAN

Küresel internet televizyon ağı Netflix , Kanada ve İngiltere’deki oyunlar televizyonda ve bilgisayarlarda test etmeye başladı . O bugün onların yunusları TV ve bilgisayarların yanı sıra cep telefonları A hatta daha fazla lider platform, Netflix.com aracılığıyla PC ve Mac bilgisayarlara genişletin karışıklık planlanmıştır.

Yayıncının 2021’de satın aldığı ilk oyun stüdyosu Night School Studio’dan “Oxenfree” ve bir mücevher madenciliği arcade oyunu olan Molehew’s Mining Adventure dahil olmak üzere, bu testler için başlangıçta iki oyun sunulacak. Oyun odaklı çalışmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Netflix, oyunlarının daha fazla platforma geleceğini duyurdu. Ölçek süreci başlat senin şapkan ilan edildi.

Netflix’in desteklediği televizyon modelleri ve cihazları arasında Amazon Fire TV, Chromecast özellikli Google TV’ler, LG televizyonlar, Nvidia Shield TV, Roku, Samsung’un akıllı televizyonları ve Walmart ONN yer alıyor. Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre ilerleyen dönemlerde beta sürecine daha fazla model eklenecek.

Netflix, oyunlarına sunduğu TV ve bilgisayar desteği ile oyun pazarında daha hızlı büyüyor. amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu