Ekonomi

GAMI Teknoloji kadrosunu Gerard Lopez ile güçlendirdi!

Web3 alanında Türkiye’nin lider markası olarak gösterilen GAMI Teknoloji, teknoloji alanında değerli yatırımları bulunan iş adamı Gerard Lopez’i yönetim kuruluna dahil etti. Başarılı yatırımcının tecrübesi ile GAMI’nin Venture Builder’ının küresel arenadaki büyümesi hızlanacaktır.

GAMI’den yeni isim, yeni hedefler

Kurulduğu günden bu yana Web3 ekosistemindeki faaliyetlerini Venture Builder olarak sürdüren GAMI’nin 50’den fazla ülkede kullanıcısı bulunuyor. Global pazarlardaki konumunu her geçen gün sağlamlaştırmaya çalışan Venture Builder, milyarder yatırımcı Gerard Lopez’in ekibe katılmasıyla yeni bir maceraya atılıyor. Bu amaçla uluslararası operasyonların daha ileri bir noktaya taşınması hedeflenmektedir.

Her aşamasını kendi iç kaynakları ile yürütür.

Gelecek planları doğrultusunda Web3 alanına odaklanan ülkemizin ilk Venture Builder şirketi olan GAMI, geliştirdiği projelerin planlama, ürün geliştirme ve pazarlama süreçleri dahil her aşamasını kendi iç kaynaklarıyla yürütmektedir. Bu anlayışla ilerleyen ekibin yeni isimle daha fazla hareket imkanı yakalayacağı ve yakaladığı ivmeyi kesimde de devam ettireceği düşünülüyor.

haber-bayrampasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu