Haber

Başkan Ergün, MHP il teşkilatı ile görüştü

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek partililerle görüştü. Gerçekleştirilen ziyarete MHP İl Lideri Cüneyt Tosuner, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Küme Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Lider Danışmanı Azmi Açıkdil, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Palabıyık, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Bülent Kovancıoğlu, Dava Ocakları İl Başkanı katıldı. MHP İl Binasında. Emirhan Sallıtepe, KAÇEP Genel Başkanı Gonca Aras, MHP İl Yönetimi katıldı. Ziyarette birlik ve beraberlik mesajları veren MHP Manisa İl Lideri Cüneyt Tosuner, “Cumhur İttifakımızın Manisa’daki ortak adayı olan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ü Allah mahcup etmesin. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli.” . Allah’ın izniyle Sayın Liderimizin dördüncü döneminde de hep birlikte sahada olacağız. Tüm teşkilatlarımızla Önderliğimizin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. “Allah, çıktığımız bu yolda bizi utandırmasın” dedi.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZIN SONUNA KADAR YANINDAYIZ”

Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, “Tüm teşkilatlarımız olarak seçim sürecine hazırız. Allah’ın izniyle liderimizin de dediği gibi mevcut konumlarımızı koruyarak, eklemeler yaparak bu seçimi başarıyla sonuçlandıracağız. İlk gün söylediğimiz gibi Büyükşehir Belediye Başkanımızın sonuna kadar yanındayız. Teşkilatımız tüm ilçelerle birlikte hazır. “Allah yardımcımız olsun” dedi.

“MANİSA’YA EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Konuşmasına İl Başkanı Tosuner’e ve tüm kuruluşlara teşekkür ederek başlayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “2009 yılından bu yana sizlerle birlikte, hemşehrilerimizin teveccühü ile zaferler yaşadık. Daima en iyi hizmetleri sunmanın gayreti içerisinde olduk. Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte 6 bin 250 çalışanımızla Manisa’ya gittik. Gece gündüz çalışarak değerli projeleri Manisa’ya kazandırdık. Yeterli planlamayla bu süreçte yaşadığımız zorlukları hep geride bıraktık. Her ne kadar Kovid döneminde yaşanan sıkıntılar ve geçmiş yıllarda yaşanan deprem felaketleri bizi etkilese de hep bu zorlukları aşma noktasında olduk. Planlarımızla vatandaşlarımıza en uygun hizmetleri sunmaya çalıştık. “Allah’ın izniyle 31 Mart’ta yapılacak seçimlerden sonra da bu hizmetlerimizi en verimli şekilde sürdüreceğiz” dedi.

arabanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu