Haber

AK PARTİ PAKER’DEN SULTANGAZİ’DEKİ SANATÇI ZİYARETİ

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Büşra Paker, seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi’deki esnafı ziyaret etti.

AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Büşra Paker, seçim çalışmalarını Sultangazi’de sürdürdü. Esnaf ve vatandaşlarla birlikte buraya gelen Paker, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdiğini belirterek, “Bir oy Recep Tayyip Erdoğan’a, bir oy AK Parti’ye” dedi.

‘İNSAN SEVGİSİ CAMLARDAN GEÇERLİ’

AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Büşra Paker, “20 günü aşkın süredir vatandaşlarımızla tarlalarda bir aradayız. AK Parti teşkilatları olarak bir seçim biter, bir seçim başlar mantığıyla çalışıyoruz. Bugün de birlikteyiz. Sultangazi’de esnafı ziyaret ediyoruz.Hem esnafımızı selamlıyoruz hem de Cumhurbaşkanımızın selamını ileterek 7 Mayıs’ta yapılacak büyük mitinge Cumhurbaşkanımızı davet ediyoruz.Bu ilçede sandık desteği çok yüksek.Sultangazi’ye çok büyük bir destek ve güven var. Cumhurbaşkanımız Burada milletin sevgisi camlardan sızıyor Cumhurbaşkanımızın resimleri evleri süslüyor Bugün çalışmalarımıza devam ederken vatandaşların desteğini de yanımızda hissediyoruz İnşallah bu seçimi büyük bir zaferle kutlayacağız. 14 Mayıs akşamı gelecek, doğru insanla gelecek” dedi.

tuzlukcuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çubuk Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu